Ostatnio na naszym blogu: Składniki małżeńskiego majątku wspólnego

Nota prawna

Strona internetowa www.jjk-law.pl (zw. dalej „Stroną) zawiera treści dotyczące działalności zespołu prawników zrzeszonych pod wspólnym brandem „JJK”. W zakładce „Blog” mogą być publikowane również informacje o bieżących wydarzeniach prawnych, wypowiedzi i komentarze prawników dotyczące istotnych zagadnień prawnych, a także inne treści kategoryzowane zwyczajowo jako „Aktualności”.

 

Dołożymy wszelkich starań, by treści zamieszczane na Stronie były rzetelne, dokładne i przydatne dla użytkowników. Zastrzegamy jednak, że mają one wyłącznie informacyjny charakter i nie mogą być postrzegane jako porada prawna w konkretnej sprawie czy oferta w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Osoby prowadzące Stronę nie odpowiadają za sposób wykorzystania jej treści przez użytkowników.

 

Na Stronie mogą być zamieszczane odesłania do innych stron internetowych, wykorzystanie których zależy wyłącznie od woli użytkownika. Zasadniczo będą to strony internetowe podmiotów trzecich, na których funkcjonowanie nie mamy żadnego wpływu. Nie możemy być odpowiedzialni za treści publikowane na odnośnych stronach, sposób ich wykorzystania przez użytkowników, jak również za ochronę danych pozyskiwanych w ich ramach.

 

Szczegółowe informacje o osobach prowadzących Stronę, jak również kwestiach istotnych dla ochrony prywatności użytkowników Strony, zostały zawarte w Polityce prywatności.

 

Używamy plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w przeglądarce. Informacja o plikach cookies.

OK, rozumiem