Ostatnio na naszym blogu: Składniki małżeńskiego majątku wspólnego

O nas

Kancelarie

JJK to wspólne przedsięwzięcie prawników z Krakowa, Radomia i Oświęcimia: adwokata i doradcy podatkowego Wojciecha Jaciubka, adwokata Szymona Janigi oraz adwokata Przemysława Kupca. Działamy w ścisłej współpracy organizacyjnej i merytorycznej oznaczonej wspólnym brandem. 

 

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych i podatkowych bez ograniczeń terytorialnych i podmiotowych. Działanie pod wspólną firmą pozwala nam, specjalistom z różnych obszarów polskiego prawa, pracować z większą ilością zróżnicowanych Klientów, mogących uzyskać kompleksową pomoc prawną i podatkową udzieloną przez wszechstronnie doświadczonych prawników.

 

Wykonujemy zawody adwokata i doradcy podatkowego. Zdobyliśmy gruntowne wykształcenie prawnicze, w tym w ramach studiów magisterskich i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim i Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, jak również w ramach studiów zagranicznych na Uniwersytecie Dalarna w Falun. Ukończyliśmy aplikacje adwokackie w Krakowie, Kielcach i Bielsku-Białej. Pracowaliśmy w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie, Krakowie, Radomiu i Bielsku-Białej oraz w instytucjach wymiaru sprawiedliwości w Warszawie. Przyznano nam liczne nagrody i wyróżnienia, w tym nagrodę za najlepszy wynik z egzaminu adwokackiego, nagrody oraz wyróżnienia w konkursach krasomówczych i konkursie arbitrażowym.

 

Prowadzimy kancelarie adwokackie i podatkowe w Krakowie, Radomiu i Oświęcimiu. Zajmujemy się zawodowym świadczeniem pomocy prawnej w rozumieniu art. 4 ust. 1 Prawa o adwokaturze, jak również wykonywaniem czynności doradztwa podatkowego w rozumieniu art. 2 ust. 1 i 1a ustawy doradztwie podatkowym, na całym terytorium Polski.

 

Szczegółowa charakterystyka członków zespołu JJK została przedstawiona w podstronach poszczególnego z nich (poniżej). Jeśli nie znajdziesz tam interesujących Cię informacji, nie wahaj się z nami skontaktować! 

Świadczymy adwokacką pomoc prawną, w szczególności udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty aktów prawnych oraz występujemy przed sądami i urzędami w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych.

Wykonujemy czynności doradztwa podatkowego: udzielamy Klientom porad, opinii i wyjaśnień w sprawach podatkowych, reprezentujemy ich w postępowaniach podatkowych oraz w postępowaniach w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów w sprawach podatkowych.

Używamy plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w przeglądarce. Informacja o plikach cookies.

OK, rozumiem