Ostatnio na naszym blogu: Składniki małżeńskiego majątku wspólnego

Radom

Kancelaria w Radomiu

 

1. Lokalizacja:

 

ul. Młodzianowska 147

26-612 Radom

 

2. Osoby kontaktowe:

 

1) adwokat Przemysław Kupiec

t. 660383112, e: kupiec@jjk-law.pl

2) Wojciech Jaciubek – adwokat i doradca podatkowy

t. 604940111, e: jaciubek@jjk-law.pl

 

3. Informacje ogólne:

 

Radomskie biuro adwokatów i doradcy podatkowego JJK mieści się przy ul. Młodzianowskiej 147. Cieszymy się, że możemy prowadzić tutaj działalność oraz świadczyć usługi prawne na rzecz lokalnej społeczności. Na przestrzeni wieków Radom odgrywał znaczącą rolę w historii Polski i ma dla nas szczególne znaczenie, jako że miasto to oraz jego okolice są rodzinnymi stronami niektórych członków zespołu JJK.

 

Świadczymy usługi prawne we wszelkich sprawach wymagających pomocy profesjonalnego prawnika, w szczególności adwokata, radcy prawnego czy doradcy podatkowego. Jesteśmy do dyspozycji Klientów z Radomia oraz jego okolic poszukujących pełnej reprezentacji (pełnomocnika) w sprawie czy też potrzebujących jedynie opinii, analizy lub porady prawnej, sporządzenia projektu wniosku lub pisma, względnie dokonania tylko określonej czynności prawnej lub procesowej.

 

Kancelaria adwokacka JJK w Radomiu oferuje usługi prawne w szerokim zakresie spraw, do których należą w szczególności:

- sprawy cywilne, zwłaszcza sprawy spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek itp.), sprawy rodzinne (sprawy o rozwód, podział majątku wspólnego, alimenty i inne), a także sprawy z zakresu prawa rzeczowego (sprawy o zasiedzenie, naruszenie posiadania, zniesienie współwłasności, zarząd rzeczą wspólną i inne);

- sprawy gospodarcze (dochodzenie należności, spory na tle wykonania umów, porady dotyczące formy i sposobu założenia działalności gospodarczej i inne sprawy z zakresu prawa gospodarczego);

- sprawy karne (sprawy karne oraz karno-skarbowe), polegające zwłaszcza na reprezentacji i obronie w postępowaniu z zakresu prawa karnego;

- sprawy pracownicze (sprawy o odszkodowanie i przywrócenie do pracy, dochodzenie wynagrodzenia i innych należności ze stosunku pracy, umowy o pracę, umowy lojalnościowe i inne zagadnienia z zakresu prawa pracy), zarówno na rzecz pracowników, jak i pracodawców.

 

Kancelaria podatkowa JJK w Radomiu zajmuje się doradztwem podatkowym na rzecz osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych (klientów korporacyjnych) w szerokim zakresie spraw podatkowych, dotyczących zwłaszcza pomocy w rozliczaniu podatków, wyboru optymalnej formy opodatkowania, korzystania z ulg i zwolnień podatkowych (w tym zwolnień przyznawanych w ramach pomocy publicznej), reprezentacji przed Naczelnikiem Urzędu Skarbowego, innymi organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi, a także w wielu innych sprawach wymagających doradztwa prawnego świadczonego przez licencjonowanego doradcę podatkowego.

 

Pełny zakres usług:

jjk-law.pl/uslugi#specjalizacje

 

4. Istotny obszar usług:

 

Kancelaria prawna świadczy usługi w szczególności na terenie gminy i miasta Radomia oraz pobliskich miejscowości (Skarżysko-Kamienna, Szydłowiec, Przysucha, Białobrzegi, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Grójec i inne).

 

 

 

Sprawdź na mapie!

Formularz kontaktowy

To pole jest wymagane.

Nieprawidłowe imię i nazwisko / nazwa firmy.

To pole jest wymagane.

Nieprawidłowy numer telefonu.

To pole jest wymagane.

Nieprawidłowy adres email.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

Nieprawidłowy adres email.

Podając w Formularzu kontaktowym numer telefonu wyrażam zgodę na nawiązanie ze mną kontaktu telefonicznego przez członka zespołu JJK. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.

To pole jest wymagane.

Używamy plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w przeglądarce. Informacja o plikach cookies.

OK, rozumiem